InterRisk zaprasza na VII Półmaraton Ziemi Puckiej w najbliższą sobotę 25 lipca

W InterRisk wspieramy wyzwania. Cenimy aktywność i sportowego ducha walki. Dlatego po raz drugi zostaliśmy sponsorem Półmaratonu Ziemi Puckiej.

Zapraszamy na bieg, który rozpocznie się 25 lipca o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Pucku.

Meta w Pucku na Stadionie w godzinach 16:00-18:00.

Trasa biegu wynosi 21,097 kilometrów i prowadzi przez Puck – Błądzikowo – Żelistrzewo – Osłonino – Rzucewo – Błądzikowo – Puck.

Atrakcją półmaratonu jest jej szlak, który przebiega przez las wzdłuż Zatoki Puckiej. W tym roku do biegu zgłosiła się rekordowa liczba 725 uczestników. Bieg cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród mieszkańców, jak i osób z całej Polski i świata aktywnie odpoczywających w tamtym regionie.

Wszystkich biegaczy planujących udział w półmaratonie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Będą tam mogli zawrzeć indywidualną umowę ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków NNW Plus, która zapewni ochronę przed skutkami kontuzji, złamań, które mogą przytrafić się podczas sportowej rekreacji – powiedziała Katarzyna Rudzka z Departamentu Ubezpieczeń Osobowych i Zdrowotnych w InterRisk. – Zawarcie umowy zajmuje dosłownie kilka minut. Proponujemy ubezpieczenie krótkoterminowe – nawet na 1 dzień. Nie mamy również ograniczeń wiekowych. Tworzymy produkty ubezpieczeniowe realnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów szczególnie tych, których pasją jest bieganie – dodała Katarzyna Rudzka.

Organizatorem VII Półmaratonu Ziemi Puckiej jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej.

źródło: InterRisk