Prudential wprowadza mojePru, czyli online’owy dostęp do polisy

Prudential Polska wprowadza serwis mojePru, czyli online’owy dostęp do polisy. Uruchomienie projektu jest kolejnym etapem cyfryzacji w Prudential, która objęła wyposażenie Agentów w nowoczesne narzędzia sprzedażowe, a Klientom zapewniła szereg ułatwień. Żyjemy coraz szybciej, coraz więcej spraw załatwiamy online, a dodatkowo szczególnie w dobie pandemii wiele rzeczy chcemy załatwić bezkontaktowo i na odległość. Jednocześnie z myślą o planecie ograniczamy zużycie papieru.

Serwis mojePru jest dostępny na stronie internetowej www.prudential.pl oraz pod specjalnym adresem www.mojePru.pl. Dzięki niemu Klient ma łatwy dostęp do swojej polisy, wszystkie informacje o swoim ubezpieczeniu ma w jednym wygodnym miejscu, bez konieczności zapełniania papierowych segregatorów dokumentami lub korespondencją. Ubezpieczający ma możliwość sprawdzić i zweryfikować szczegóły typu: okres ubezpieczenia, na jaki została zawarta polisa, suma ubezpieczenia, kwota, jaką dostanie na koniec polisy. Klient ma również łatwy i stały dostęp do dokumentów takich jak Ogólne Warunki Ubezpieczenia, Przewodnik po umowach, harmonogram płatności, klauzule informacyjne itd. Serwis mojePru został zaprojektowany także z myślą o osobach, które korzystają głównie z telefonów komórkowych czy tabletów. Wszystkie niezbędne dokumenty są zgromadzone w jednym miejscu – nie trzeba już szukać papierów czy segregatorów, żeby przypomnieć sobie szczegóły polisy lub sprawdzić ważne informacje. Oprócz wygody nie można zapomnieć o korzyściach dla środowiska, takich jak ograniczenie korespondencji listownej i eliminacja zużycia papieru. Klient może też sprawdzić swoje dane czy kontakt do konsultanta, który przygotowywał polisę, stan opłacenia składek – serwis pokaże mu ewentualną zaległość, bez potrzeby kontaktowania się z infolinią. W przyszłości planowane jest wzbogacenie serwisu o kolejne funkcjonalności.

 

KOMENTARZ: Paweł Jakubowski, Dyrektor ds. Operacyjnych w Prudential Polska:

„Z myślą o wygodzie i ułatwieniu życia naszym Klientom uruchomiliśmy mojePru – portal umożliwiający dostęp do polis online dostępny na www.prudential.pl i www.mojePru.pl. Od dzisiaj Klienci Prudential w łatwy i bardzo intuicyjny sposób mają szybki dostęp do swoich wniosków i polis. Serwis mojePru zawiera kluczowe informacje o polisie, a w kolejnych fazach planujemy rozbudowanie serwisu o nowe funkcjonalności. Zachęcam Klientów do korzystania z portalu mojePru”. 

ŹRÓDŁOPrudential