PZU promuje nowy system płatności za ubezpieczenia majątkowe

PZU wprowadził abonamenty – unikatowe rozwiązanie na rynku ubezpieczeń majątkowych. Dzięki niemu klient w łatwy sposób opłaci wszystkie swoje polisy jednym wspólnym przelewem raz w miesiącu. Od 22 listopada do 22 grudnia w internecie, radio i prasie prowadzona będzie kampania zachęcająca do korzystania z tej formy platności za ubezpieczenia PZU.

Unikatowa oferta największego polskiego ubezpieczyciela dotyczy najpopularniejszych ubezpieczeń: samochodu, domu, dzieci, zdrowia, NNW czy OC z życiu prywatnym. Dzięki rozwiązaniu abonamentowemu klienci mogą rozłożyć wszystkie składki, które mają do opłacenia w danym roku na 12 płatności i co miesiąc opłacać je jednym, wspólnym przelewem.

W dzisiejszych czasach ważne jest, by klienci mieli wybór nie tylko zakresu ubezpieczenia, ale również formy płatności za nie. Abonamenty to unikatowe rozwiązanie na rynku ubezpieczeń, dlatego w kampanii zachęcamy do korzystania z tej formy płatności za ubezpieczenia PZU – powiedział Michał Lutostański, dyrektor biura marketingu w PZU.

PZU dba o wygodę swoich klientów: przed każdą płatnością przysyła im e-mailem link do łatwej płatności: szybkim przelewem, BLIKIEM lub kartą.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i udostępniamy im sposób płatności, do jakiego są przyzwyczajeni na przykład przez operatorów komórkowych. Teraz również ubezpieczenia będą mogli opłacać w miesięcznym abonamencie, a przelewy wykonywać wygodnie, z komórki, na przykład w czasie jazdy autobusem. Dzięki naszemu rozwiązaniu składka za polisę przestanie stanowić coroczne wysokie obciążenie dla domowego budżetu – mówi Jakub Orlicz, kierownik projektu abonamentowego.

Wszystkie kreacje w kampanii marketingowej abonamentów zostały przygotowane wewnętrznie w PZU, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Sigma Bis.

ŹRÓDŁOPZU