Snoopy edukuje

MetLife rozpoczyna właśnie nową kampanię edukacyjną, kierując zainteresowanych na dedykowaną stronę www.przewodnik.metlife.pl. Na stronie tej można obejrzeć krótkie filmy edukacyjne na temat  ubezpieczeń o charakterze ochronnym i ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych.

Przewodnik MetLife to nowy projekt MetLife, realizowany w ramach strategii Orientacji na Klienta i stanowi odpowiedź na najczęściej pojawiające się pytania klientów. Co więcej, strona daje możliwość pobrania filmów edukacyjnych na swoje urządzenia.

W krótkich filmach edukacyjnych Snoopy – ambasador MetLife – pokazuje w rysunkowej formie podstawowe zasady funkcjonowania produktów ochronnych oraz ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych. Za pomocą takich narzędzi komunikacji chcemy pomóc klientom pogłębić ich świadomość ubezpieczeniową. Kampania rozpoczyna się spotami telewizyjnymi, ale dostępna jest również na kanale MetLife Polska na platformie You Tube – mówi Izabela Ptaszyńska, Dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji w MetLife.

Za kreację spotu odpowiedzialna jest firma PZL, zakupem mediów do kampanii edukacyjnej zajmuje się dom mediowy Vizeum. Kampania rozpoczyna się 27 lipca i będzie trwała 4 tygodnie, wzmocniona będzie również działania w social media, między innymi na niedawno uruchomionym profilu MetLife Polska na Facebooku.

Zobacz spot:

[media type=”video” video=”https://www.youtube.com/watch?v=6iW0nHjd134″ alignment=”left” animation=”left” link=”#”]

Źródło: MetLife