Sprawdź, ile szkolnych przygód czeka Twoje dziecko

Powrót do szkoły to wyzwanie zarówno dla dzieci, jak i rodziców. MetLife chcąc wesprzeć rodziny w tym ważnym okresie, przygotowało specjalną promocję na zakup produktu Bezpieczne Dziecko oraz dedykowaną stronę www.szkolnyczas.metlife.pl na której poprzez zabawę można porównać czas spędzony w szkole do wielkich osiągnięć ludzkości.

www.szkolnyczas.metlife.pl to strona internetowa, która powstała z myślą o rodzinach szykujących się na powrót dzieci do szkoły.

Nasza strona ma na celu pokazanie w humorystyczny sposób  czasu spędzanego w szkole, jako wyjątkowego i bardzo dynamicznego okresu w życiu dziecka. Od jakości tego czasu zależy również przyszłość najmłodszych. Dlatego, aby pomóc uczniom podczas edukacji warto zadbać nie tylko o dobrą wyprawkę szkolną, ale również o ich bezpieczeństwo – wyjaśnia Aneta Świercz – Grądkowska, Dyrektor ds. Reklamy i Promocji w MetLife.

Dla wszystkich rodziców przygotowana została specjalna oferta na zakup ubezpieczenia wypadkowo – zdrowotnego dla dzieci „Bezpiecznie Dziecko”.

W dniach 25 sierpnia do 25 września pakiet ubezpieczeniowy Bezpieczne Dziecko dostępny będzie z 10% zniżką w stosunku do składki standardowej na cały okres ubezpieczenia. – wyjaśnia Bożena Trzaska, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów w MetLife – Bezpieczne Dziecko to polisa z kompleksową ochroną wypadkowo-zdrowotną. Ubezpieczenie wzbogacone jest Powypadkowym Pakietem Medycznym, realizowanym przez współpracującą z nami firmę, który gwarantuje dostęp do wielu usług pomocnych po nieszczęśliwym wypadku. Obejmuje on m.in. organizację i pokrycie kosztów konsultacji medycznych u lekarzy 10 specjalizacji, specjalistycznych badań i zabiegów ambulatoryjnych,  rehabilitacji, a także pomocy w nauce. – dodaje Bożena Trzaska.

Na stronie internetowej znajdują się dokładne informacje na temat ubezpieczenia oraz promocji, a dla zainteresowanych znajduje się formularz, za pomocą którego można skontaktować się z agentem.

źrodło: MetLife