NOWE PLACÓWKI IDEA HUB

IdeaHubMa+éeGarbary-11Idea Bank poszerza w kraju sieć placówek Idea Hub – to nowatorskie przestrzenie coworkingowe, które bezpłatnie udostępnia swoim klientom. Powstały z myślą o przedsiębiorcach, którzy nie mają własnego miejsca do pracy i organizowania biznesowych spotkań. Obecnie Huby są dostępne w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.

W Idea Hubach znajduje się przestrzeń wyposażona w biurka i urządzenia biurowe (skanery, drukarki, słuchawki, kopiarki, ładowarki i in.) oraz sale konferencyjne objęte systemem rezerwacji. Na gości spragnionych wiedzy czeka świeża prasa i literatura biznesowa. W placówkach jest strefa bezpłatnego Wi-Fi, a na ściennych ekranach transmitowane są wiadomości ze świata ekonomii. Ponadto, goście mogą częstować się pyszną kawą.

Co ważne, w Idea Hubach dla klientów cyklicznie prowadzone są różnego typu biznesowe szkolenia, związane z tematyką marketingu (np. user experience, social media, e-commerce, content marketing), finansów (dotacje unijne, księgowe aspekty prowadzenia firmy, pozyskiwanie inwestorów) czy umiejętności miękkich ( zarządzanie czasem, autoprezentacja).

Badania przeprowadzone wśród klientów pokazują, że 2/3 zdecydowało się odwiedzić Idea Hub ze względu na darmową możliwość korzystania z miejsca do pracy, sal konferencyjnych, dostępu
do internetu, kawy i herbaty. Prawie 1/3 klientów wskazuje, że na decyzję wpływ miała też dobra lokalizacja oddziałów. 87% gości deklaruje, że w przyszłości ponownie skorzysta z usług Idea Hub.