Lekko strawna konsolidacja w Banku Pocztowym

Do końca lipca br. wszyscy chętni mogą sięgnąć po kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na konsolidację zobowiązań w innych bankach – letnią, lekkostrawną propozycję Banku Pocztowego.

Nowy w ofercie Banku kredyt konsolidacyjny charakteryzuje oprocentowanie 6,66% w skali roku. Dostępne kwoty kredytu to od 15 000 zł do 150 000 zł, a okres kredytowania może wynieść nawet 120 miesięcy. Prowizja za udzielenie kredytu to również 6,66%.

– Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które do 31 lipca br. zdecydują się na konsolidację swoich zobowiązań posiadanych w innych bankach w jeden, lekko strawny kredyt w Banku Pocztowym. Dzięki korzystnemu oprocentowaniu, może to być istotne odciążenie dla domowego budżetu, szczególnie cenne w czasie wakacyjnym – mówi Michał Moskalik, Zastępca Dyrektora Departamentu Bankowości Detalicznej w Banku Pocztowym.

Przy ww. kredycie nie występują żadne inne koszty.

Poza kredytem konsolidacyjnym, w ofercie Banku Pocztowego Klienci znajdą także kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na dowolny cel, kredyt w koncie, a także dostępną w placówkach Poczty Polskiej na terenie całego kraju szybką pożyczkę gotówkową, tzw. Pożyczkę na Poczcie.

źródło: Bank Pocztowy