„Lokata na dobry start” oraz „Kapitalna Para” od września w eurobanku

1 września 2015 roku eurobank wprowadził do swojej oferty „Lokatę na dobry start”, zapewniającą atrakcyjne oprocentowanie stałe na poziomie 3-4% w skali roku i nawet 5% po odnowieniu depozytu na kolejne 3 miesiące, oraz trzecią edycję „Kapitalnej pary”, produktu będącego połączeniem lokaty z promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 5% i inwestycji w fundusz.

„Lokata na dobry start” – nawet 4% przez pierwsze 3 miesiące i do 5% po odnowieniu depozytu

W ramach promocji obowiązującej od 1 września do 30 listopada 2015 roku eurobank oferuje „Lokatę na dobry start”, skierowaną do nowych klientów zainteresowanych bezpiecznymi, a jednocześnie korzystnymi rozwiązaniami finansowymi. Ta 3-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym już na start zapewnia atrakcyjne oprocentowanie w skali roku na poziomie 4% (przy kwocie do 10 000 złotych) oraz 3% (przy kwocie powyżej 10 000 do 50 000 złotych). Wystarczy być nowym klientem – jest nim osoba, która przez ostatni rok od dnia przystąpienia do promocji nie była posiadaczem konta w eurobanku.

„Lokata na dobry start” oferuje atrakcyjne oprocentowanie również w przypadku odnowienia depozytu. Klient samodzielnie decyduje, jak lokata będzie oprocentowana przez kolejne 3 miesiące. Osobom, które przynajmniej raz przeleją wynagrodzenie na konto w eurobanku, lokata odnowi się na wyższym niż dotychczas oprocentowaniu w skali roku, wynoszącym 5% (przy kwocie do 10 000 złotych) oraz 4% (przy kwocie powyżej 10 000 do 50 000 złotych). Aby po odnowieniu lokaty na kolejne 3 miesiące utrzymać uzyskane na starcie oprocentowanie na atrakcyjnym poziomie 4% lub 3% w skali roku, wystarczy tylko aktywnie korzystać z karty płatniczej eurobanku.

Na „Lokacie na dobry start” eurobank jako jeden z nielicznych banków w Polsce oferuje nowym klientom bardzo atrakcyjne oprocentowanie ulokowanych środków aż na okres 6 miesięcy.

eb

W przypadku gdy klient nie będzie przelewał wynagrodzenia na konto w eurobanku lub nie będzie aktywnie korzystał z karty płatniczej eurobanku, oprocentowanie „Lokaty na dobry start” po jej odnowieniu wyniesie tyle, ile na standardowej 3-miesięcznej lokacie terminowej o oprocentowaniu stałym.

Dyspozycję otwarcia „Lokaty na dobry start” można złożyć po założeniu konta Classic, Active lub Prestige w dowolnej placówce eurobanku, w serwisie eurobank online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej eurobanku. Wystarczy zapewnić minimalną kwotę w wysokości 200 złotych. Po odnowieniu lokaty odsetki za pierwszy okres jej trwania zostaną przekazane na konto klienta i będą do jego dyspozycji, a kapitał utworzy nowy depozyt i będzie nadal procentował – przez kolejne 3 miesiące. Maksymalna kwota wpłaty na „Lokatę na dobry start” wynosi 50 000 złotych.

„Kapitalna para” – połączenie lokaty bankowej o oprocentowaniu 5% w skali roku oraz inwestycji w fundusz

Trzecia edycja promocji lokaty z funduszem „Kapitalna Para”, skierowana do obecnych i nowych klientów eurobanku zainteresowanych połączeniem bezpiecznego oszczędzania z nowoczesną inwestycją, potrwa do 31 października 2015 roku. Oferta zapewnia wysoki zysk z lokaty oraz daje możliwość pomnożenia środków zainwestowanych w fundusz inwestycyjny.

Minimalna łączna kwota inwestycji wynosi 5 000 złotych, maksymalna – uzależniona jest od klienta. Połowa środków powierzonych bankowi przez klienta jest przeznaczana na nieodnawialną 4-miesięczną lokatę o atrakcyjnym oprocentowaniu 5% w skali roku. Pozostała część inwestowana jest w wybrany przez klienta jeden z czterech subfunduszy Amundi Parasolowego FIO o zróżnicowanych strategiach oraz sugerowanych okresach inwestycyjnych:

  • Amundi Akcji Małych i Średnich Spółek
  • Amundi Akcyjny
  • Amundi Stabilnego Wzrostu
  • Amundi Zrównoważony

W celu założenia lokaty i zakupu jednostek funduszy Amundi należy odwiedzić dowolną placówkę eurobanku. Klient ma możliwość otwarcia dowolnej liczby lokat z funduszem. W ramach promocji nie jest pobierana opłata za nabycie jednostek funduszu.

źródło: eurobank