Loteria promocyjna dla Klientów Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

Klienci Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS, korzystający z oferty kredytowej, mogą wziąć udział w loterii promocyjnej pod nazwą „Logiczne, że się opłaca”. Loteria obejmuje kredyty udzielone między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. Losowania nagród rozpoczną się 1 września br. i odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku. Do wygrania jest aż 50 nagród po 5 000 zł.

Warunkiem udziału w loterii jest skorzystanie z oferty kredytów w jednym z Banków Spółdzielczych z Grupy BPS lub w Banku BPS. W akcji promocyjnej biorą udział następujące produkty kredytowe dla klientów indywidualnych:

  • kredyt gotówkowy,
  • pożyczka gotówkowa,
  • kredyt ekologiczny,
  • Kredyt Czyste Powietrze – w momencie włączenia do oferty danego banku,
  • kredyt hipoteczny.

Minimalna kwota kredytu uprawniająca do rejestracji w loterii to 5 000 zł.

Klienci, którzy podpisują umowę kredytową w jednym z Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS lub z Bankiem BPS między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. otrzymują voucher z unikalnym numerem. Numer ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii www.logiczne.mojbank.pl. Losowania nagród będą odbywać się od poniedziałku do piątku w terminie od 1 września do 9 listopada 2021 r.

Klienci mają szansę wygrać 5 000 zł ekstra dofinansowanie do swojego kredytu. Wystarczy, że zakręcą naszym internetowym kołem fortuny. Informację o wygranej lub zachętę do dalszego próbowania szczęścia, Klient otrzymuje natychmiast, jak na loterię przystało. Przygotowaliśmy łącznie 50 nagród pieniężnych po 5 000 zł każda – mówi Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

Każdy zarejestrowany Klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach.

Loteria promocyjna „Logiczne, że się opłaca” stanowi kontynuację działań prowadzonych przez Banki Spółdzielcze ze Zrzeszenia BPS i Bank BPS od jesieni 2020 r. W działaniach tych główną osią są kredyty na cele ekologiczne.

Chcemy przekonać Klientów, że ekologiczne rozwiązania nie tylko chronią środowisko, ale są także praktyczne i wygodne, a przede wszystkim pozwalają na konkretne oszczędności w domowym budżecie. Dlatego prowadzimy kampanię informacyjną pokazując realne korzyści z wdrożenia ekologicznych zmian w domu czy podjęcia inwestycji takich jak na przykład instalacja fotowoltaiki lub przeprowadzenie termomodernizacji. W tym roku poszerzyliśmy promocję dając możliwość wygrania w naszej loterii również Klientom korzystającym z innych kredytów – dodaje Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

 Więcej informacji na temat loterii promocyjnej „Logiczne, że się opłaca” oraz regulamin znaleźć można na stronie www.logiczne.mojbank.pl.

ŹRÓDŁOGrupa BPS