„Szlachetna Paczka” od ZBP, CPBiI i WIB

Związek Banków Polskich, Centrum Prawa Bankowego i Informacji i Warszawski Instytut Bankowości w kolejnym weekendzie cudów ze „Szlachetną Paczką”

Jak co roku, Związek Banków Polskich, Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz Warszawski Instytut Bankowości uczestniczyły w „Weekendzie Cudów” – finale akcji „Szlachetna Paczka”. Weekend Cudów to wyjątkowy moment, wieńczy on bowiem podejmowane przez cały rok wysiłki Szlachetnej Paczki. W ciągu dwóch dni do potrzebujących dociera mądra pomoc w postaci przygotowanych przez darczyńców paczek, odpowiadających na konkretne potrzeby konkretnych rodzin. Poza wsparciem materialnym, ci którzy je otrzymują, zyskują również nadzieję na realną zmianę.

Tegoroczna edycja to już XXI odsłona jednego z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce i jedynego na świecie systemu pomocy bezpośredniej, który łączy ogromną skalę działania z tym, że konkretny człowiek wciąż pomaga w nim konkretnemu człowiekowi. Paczka już od  ponad 20 lat łączy tych, którzy chcą zrobić coś dobrego i czerpać radość z dzielenia się tym, co mają.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć kolejną potrzebującą rodzinę. W tym szególnie trudnym z uwagi na trwającą cały czas pandemię koronawirusa roku, „Szlachetna Paczka” była potrzebna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Życzymy wszystkiego co najwspanialsze, a także zdrowych, wesołych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.

ŹRÓDŁOZBP