Urodzinowe bonusy od eurobanku – nawet 400 złotych dla Polecającego i 100 złotych dla Poleconego w programie „Rodzina i Przyjaciele”

Już ponad 100 tysięcy osób przystąpiło do programu „Rodzina i Przyjaciele” eurobanku, który właśnie świętuje swoje 1. urodziny. Nawet 400 złotych dla Polecającego oraz 100 złotych dla Poleconego – to bonusy oferowane przez eurobank w ramach przygotowanej z tej okazji Akcji urodzinowej. Uczestnicy programu mogą zyskać również m.in. zwrot 5% za wydatki na rozrywkę, sport i rekreację oraz konto za 0 złotych.   

Ponad  100 tysięcy uczestników programu „Rodzina i Przyjaciele”, w którym warto się dzielić

Program „Rodzina i Przyjaciele” eurobanku powstał w efekcie obserwacji zwyczajów i zainteresowań Polaków, w życiu których coraz większą rolę odgrywa aktywne spędzanie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Już od roku każdy posiadacz konta Active lub Prestige, który przystąpił do programu jako Polecający, może przekazać nawet 4 osobom zalety swojego konta oraz korzyści z uczestnictwa w programie, w tym m.in. zwrot 5% za wydatki związane z rozrywką, sportem czy rekreacją. W ten sposób eurobank zachęcił już ponad 100 tysięcy osób nie tylko do uczestnictwa w programie „Rodzina i Przyjaciele”, ale także do spędzania czasu z bliskimi.

Bonusy od eurobanku z okazji 1. urodzin programu „Rodzina i Przyjaciele”

Z okazji 1. urodzin programu „Rodzina i Przyjaciele” eurobank przygotował specjalną Akcję urodzinową, skierowaną do aktualnych i nowych uczestników programu, w ramach której oferuje bonusy. Nawet 400 złotych może otrzymać Polecający – po 100 złotych za każdą z 4 osób, które w trakcie trwania akcji założą polecone konto w eurobanku oraz przystąpią do programu. Wystarczy, że na konto Polecającego oraz Poleconego w ciągu 3 miesięcy od momentu założenia konta z polecenia przynajmniej raz zostanie przekazany dochód w kwocie minimum po 500 złotych. Za spełnienie tych warunków również Polecony otrzyma bonus urodzinowy w wysokości 100 złotych.

Co ważne – w ramach Akcji urodzinowej, która potrwa od 15 września do 15 grudnia 2015 r., dodatkowe 4 osoby mogą otworzyć konto z polecenia aktualnych uczestników programu „Rodzina i Przyjaciele” – niezależnie od tego, ilu bliskich do tej pory skorzystało z ich zaproszenia do udziału w programie.

Korzyści z uczestnictwa w programie „Rodzina i Przyjaciele” eurobanku

Niezmiennie, wszyscy uczestnicy programu „Rodzina i Przyjaciele” otrzymają zwrot w wysokości 5% za płatności kartą debetową na rozrywkę, sport i rekreację. Money back obejmuje wydatki związane przede wszystkim ze wspólnym spędzaniem wolnego czasu – szczegółowa lista zawiera aż kilkanaście kategorii w tym m.in. hotele, transport pasażerski (np. bilety lotnicze i kolejowe), restauracje i bary, biura podróży, ośrodki SPA, salony masażu, obiekty sportowe, sklepy rowerowe oraz wiele innych. Każdy może zyskać nawet do 60 złotych miesięcznie – czyli aż 720 złotych rocznie.

Oprócz tego, osoby z polecenia korzystające z programu „Rodzina i Przyjaciele” są zwolnione
z opłaty za prowadzenie swojego konta w eurobanku. Nowością jest konto za 0 zł dla Polecającego – wystarczy, że choć jedna osoba założy polecone konto, a od tego momentu również konto Polecającego będzie prowadzone za darmo.

Dodatkowo, zarówno Polecający, jak i osoby polecone mogą korzystać ze standardowych benefitów oferty kont, m.in. braku opłaty za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (wypłaty w PLN; przy koncie Prestige również wypłaty za granicą w dowolnej walucie), czy bezpłatnego pakietu assistance (przy koncie Prestige dodatkowo z usługą concierge).

Program „Rodzina i Przyjaciele” dotyczy kont Active i Prestige. Osoba małoletnia może otworzyć konto tylko w pakiecie Junior. Poleconym  może  być  osoba, która w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do programu nie była Posiadaczem konta w Euro Banku S.A. Zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta dotyczy wszystkich Poleconych, którzy przystąpią do programu „Rodzina i Przyjaciele” oraz Polecających, którzy dokonają skutecznego polecenia po 15.09.2015 r. Zwrot za wydatki kartą wynosi maks, 60 zł miesięcznie i dotyczy transakcji bezgotówkowych zrealizowanych kartami Posiadacza konta wydanymi do rachunku bieżącego objętego programem.

Akcja urodzinowa programu „Rodzina i Przyjaciele” trwa w okresie od 15.09.2015 do 15.12.2015 r. Szczegóły oferty, w tym opłaty i prowizje, Regulamin programu „Rodzina i Przyjaciele”, Regulamin Akcji urodzinowej programu dostępne są na www.eurobank.pl i w placówkach Euro Banku S.A.

źródło: eurobank