ING PARTNEREM OLIMPIADY „ZWOLNIENI Z TEORII”

ING Bank Śląski po raz kolejny został partnerem olimpiady dla młodzieży „Zwolnieni z Teorii”, organizowanej przez Fundację Social Wolves. 

To ogólnopolska olimpiada projektów społecznych dla młodzieży, która  pomaga młodym ludziom realizować własne projekty i jednocześnie uczy ich nowych umiejętności przydatnych na współczesnym rynku pracy. ING Bank Śląski, jako partner projektu, oferuje uczestnikom wsparcie i konsultacje projektu z mentorami ING.

W programie może wziąć udział każdy, kto chce realizować projekt w ramach wyzwania ING. Warunkiem przystąpienia do olimpiady jest ukończone 13 lat. Na zakończenie uczestnicy otrzymują honorowane na całym świecie certyfikaty Project Management Institute.

W edycji 2020/2021 ING nawiązuje wprost do akcji społecznej #zdalnidopomocy. W wyzwaniu o tej samej nazwie – „Zdalni do pomocy” – bank zachęca licealistów i studentów, aby zorganizowali projekt, który pomoże innym, mniej „zdalnym”, lepiej radzić sobie w cyfrowym świecie. To element działań banku, których celem jest mobilizowanie młodych ludzi do działań pro-społecznych, szczególnie w trudnym okresie pandemii

POLECANE