Bankowość nowej generacji

W marcu 2019  Bank Millennium rozpoczął udostępnianie systemu internetowego Millenet i aplikacji mobilnej w nowym wydaniu. Celem zmian było dostarczenie klientom unikatowych doświadczeń podczas korzystania z bankowości elektronicznej.

Do ich stworzenia zastosowano innowacyjne na polskim rynku technologie i rozwiązania, a także wyjątkowy design. Nowa strona główna zarówno Millenetu jak i aplikacji mobilnej wzbogacona została o sekcję Wydarzenia, która w bardzo przystępnej formie przedstawia cały obraz zdarzeń na koncie. Tutaj klienci mogą znaleźć też oferty ściśle dopasowane do swoich potrzeb i sposobu zarządzania finansami. Nową stronę dopełnia sekcja Dodatki, która ułatwia dostęp do najczęściej wykonywanych funkcji. Klient może nią zarządzać według własnych preferencji.

Dodatki mają za zadanie uczynić wykonywanie codziennych czynności jeszcze bardziej wygodnymi. Nowopowstały dodatek Zbiórka ułatwia monitorowanie wpłat od wielu odbiorców na dany cel, np. zebranie pieniędzy na prezent dla znajomego czy na wycieczkę klasową. Z kolei dodatek Nadchodzące płatności pomaga w planowaniu wydatków, a Bezpłatne konto w ich ograniczaniu. Przypomina bowiem, które warunki pozwalające na zwolnienie z opłaty za konto zostały spełnione.

POLECANE